Meist

Hola Kaubandus OÜ asutati  2013 aasta sügisel. Tegemist on Eesti kapitalil põhineva ettevõttega, mille eesmärgiks on pakkuda internetikeskkonnas kvaliteetsete toodete müüki.

Hola loomise mõte sai alguse turuuuringust, mille käigus analüüsisime inimeste ostuharjumusi ja pakutavaid võimalusi nii Eestis kui mujal maailmas. Uuringu tulemusel sai selgeks, et oma aega hindava kliendi  suurimaks rõõmuks on kiire, lihtne, meelepärane  ja kvaliteetne ostukeskkond. Just sellises meelsuses lisades positiivsust ja sära, olemegi loonud Hola e-kaubamaja.

Hola on kaubamaja ning seetõttu on meie tootespekter võimalikult lai. Kogu meie kaubavalik pärineb maailma erinevatelt  tarnijatelt ja hulgimüüjatelt. 
Hola ja Hola e-kaubamaja on registreeritud kaubamärk, mis kuulub Hola Kaubandus OÜ-le hallates e-poodi aadressil www.hola.ee.   

Missioon

Meie missiooniks on pakkuda  kasutajasõbralikus ostukeskkonnas  laia ja kvaliteetset tootevalikut. Hola soov on teha ostmine kliendi jaoks võimalikult mugavaks ja lihtsaks.
Meie märksõna on aeg – pakume kliendile võimalust ise otsustada lahtiolekuaegadest ning tipptundidest sõltumata, millal oma oste sooritada. Lisaks pakume kliendile võimalust kasutada oma aega, mis kuluks erinavates ostukeskustes veetmiseks oluliselt väärtuslikumalt ning meelepärasemalt.
Soovime, et külastades Hola e-kaubamaja  avastaks klient alati midagi huvipakkuvat  ning leiaks tee meie juurde tagasi. Pöörame oma kauba valiku juures erilist tähelepanu toodete kvaliteedile, eeldades seeläbi  vastata ka nõudliku tarbija ootustele.

Visioon

Näeme oma internetikaubamajas  kaasaegsele tarbijale suunatud mugavat interneti ostukeskkonda, mis pakub laialdast kaubavalikut ning kiiret ja turvalist ostlemist nii Eestis kui välismaal.